Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Kontakt

DUVEMARO, spol. s.r.o.
Vesecko 485
511 01 Turnov

Tel: +420 481 319 978, 724 362 544
Fax: +420 481 319 970

www.duvemaro.cz

Počítadlo


O společnosti

Společnost byla založena na sklonku roku 1990 jako obchodní firma zaměřená na prodej měděných plechů a ocelových lan.

První expanzní vlnou prošla společnost v roce 1994, kdy získala větší skladové prostory, rozšířila sortimentní skladbu a začala se profilovat jako specializovaný velkoobchod zaměřený na materiály k oplechování a odvodnění střech a topenářský materiál z mědi. V této době byla navázána spolupráce se zahraničními výrobci v celé řadě zemí střední a západní Evropy. Společnost se aktivně zapojila do zavádění některých, do té doby na trhu prakticky neznámých materiálů a technologií - například aplikace a technologie zpracování titanzinku ve stavebnictví. Společnost byla také jedním z průkopníků osvěty v oblasti používání materiálů z mědi k rozvodům topení, vody a plynů.

Druhou expanzní vlnou prošla společnost v letech 1998 - 1999, kdy počala budovat síť vlastních prodejních skladů. První pobočka začala vzkvétat na opačném konci České republiky v Protivíně v roce 1994. Dále byla v roce 1996 uvedena do provozu výrobna hřebíků, nýtů a krycích kloboučků, cca 10 km od Turnova, v obci Tatobity - Žlábek. Společnost pokračovala v pozitivním trendu rozvoje vlastních prodejních skladů po dvouleté odmlce. V roce 1998 se začaly budovat tři sklady, a to v Jablonci nad Nisou, Hradci Králové a Pardubicích. Další pobočky byly vybudovány v Mladé Boleslavi v roce 1999 a o rok později v Praze. Na sklonku roku 2001 byl otevřen sklad v Českých Budějovicích, jehož úkolem je částečné odlehčení pobočky v Protivíně. Zatím poslední dvě pobočky se budovaly v Táboře a Liberci, které byly otevřeny na počátku roku 2006.

V roce 2001 se společnost zaměřila na vybudování vlastních, odpovídajících skladových prostor centrálního skladu v Turnově. Moderní a funkční logistické centrum vytvoří stabilní základ pro rozvoj společnosti v budoucích letech. V areálu bylo v roce 2002 zahájeno budování nové výrobny na hřebíky, nýty a krycí kloboučky. V létě 2003 se hřebikárna přestěhovala ze staré výrobny ze Žlábku do centrálního skladu v Turnově.

Společnost se soustředila na udržení a pokud možno i posílení své pozice na trhu. K dosažení tohoto cíle použila několika nástrojů.

  1. Zaměřila se na širší uplatnění marketingové metody B2B, která se osvědčila již v předcházejících letech a spolu se službami, které společnost nabízí svým zákazníkům (stříhání materiálů na míru, dopravní servis, poradenství atd.), je jednou z nejúčinnějších zbraní proti tlakům konkurence, jejíž obchodní politika je většinou opřena o nižší cenu.
  2. Rovnoměrnějším rozložením prodeje Rheinzinku, navýšením prodeje měděných a hliníkových plechů a zvýšením prodejů střešních systémů Lindab, Rannila a Vikam se daří navyšovat celkový objem tržeb.

Společníci společnosti

Zdeněk Vegner jednatel


webarchitect eBRÁNA